14k Complete Diamond and Oval Citrine Fancy Link 7 inch Bracelet
14k Complete Diamond and Oval Citrine Fancy Link 7 inch Bracelet
$1,860.00
*** Available Online Only ***
1 in stock
Additional information
| Weight | 3.69 g |
|---|---|
| Bracelet Type | Gemstones |
| Chain Type | Fashion |
| Clasp Type | Lobster |
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Material Colour | Yellow |
| Material Quality | 14K |
| Chain Length | 7 in |
| Chain Width | 3.5 mm |
| Birthstone Month | November |
| Gemstone Primary | Citrine |
| Gemstone Secondary | Diamond |










Reviews
There are no reviews yet.