14k White Gold Complete Lab Created Pink Sapphire Flowers 7 inch Bracelet
14k White Gold Complete Lab Created Pink Sapphire Flowers 7 inch Bracelet
$4,247.00
*** Available Online Only ***
1 in stock
Additional information
| Weight | 9.34 g |
|---|---|
| Bracelet Type | Gemstones |
| Chain Type | Fancy |
| Clasp Type | Box Catch |
| Feature | Safety Clasp |
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Material Colour | White |
| Material Quality | 14K |
| Chain Length | 7 in |
| Chain Width | 5 mm |
| Plating | Rhodium |
| Gemstone Primary | Pink Sapphire |














Reviews
There are no reviews yet.