10K Polished Fancy Link Bracelet
10K Polished Fancy Link Bracelet
$1,084.00
*** Available Online Only ***
7 in stock
Additional information
| Weight | 2.52 g |
|---|---|
| Bracelet Type | Fancy |
| Clasp Type | Lobster (Fancy) |
| Material | Gold |
| Material Colour | Yellow |
| Material Quality | 10K |
| Chain Length | 7.25 in |
| Chain Width | 3 mm |
















Reviews
There are no reviews yet.