Sterling Silver Rhodium-plated Adj. w/ 1.5in ext. Necklace
Sterling Silver Rhodium-plated Adj. w/ 1.5in ext. Necklace
$191.00
*** Available Online Only ***
12 in stock
Additional information
| Weight | 3.38 g |
|---|---|
| Chain Type | Rolo |
| Clasp Type | Lobster (Fancy) |
| Feature | Adjustable, Solid |
| Material | Sterling Silver |
| Material Colour | White |
| Material Quality | 925 |
| Necklace Type | Fancy Necklace |
| Chain Length | 15.5 in |
| Chain Width | 1.25 mm |
| Charm/Element Length | 59.75 mm |
| Charm/Element Width | 10 mm |
| Plating: Chain | Rhodium |












Reviews
There are no reviews yet.