Sterling Silver Gold-plated Polished Hoop Earrings
Sterling Silver Gold-plated Polished Hoop Earrings
$99.00
*** Available Online Only ***
5 in stock
Additional information
| Weight | 4.07 g |
|---|---|
| Earring Closure | Wire & Clutch |
| Earring Type | Hoop |
| Feature | Lightweight |
| Gender | Women's |
| Material | Sterling Silver |
| Material Colour | White |
| Material Quality | 925 |
| Texture | Diamond-cut |
| Length of Item | 35.75 mm |
| Plating | Gold Plated |
| Plating Color | Gold Tone |
| Width of Item | 37.6 mm |














Reviews
There are no reviews yet.