14K White Gold Polished / Textured Paperclip Link Necklace
14K White Gold Polished / Textured Paperclip Link Necklace
$3,762.00
*** Available Online Only ***
5 in stock
Additional information
| Weight | 7.71 g |
|---|---|
| Chain Type | Paperclip |
| Clasp Type | Lobster (Fancy) |
| Feature | Solid |
| Material | Gold |
| Material Colour | White |
| Material Quality | 14K |
| Necklace Type | Chain Styles |
| Texture | Textured |
| Chain Length | 18 in |
| Chain Width | 3.55 mm |












Reviews
There are no reviews yet.