14k White Gold Complete Diamond and Oval Sapphire Wavy Link 7 inch Bracelet
14k White Gold Complete Diamond and Oval Sapphire Wavy Link 7 inch Bracelet
$2,744.00
*** Available Online Only ***
4 in stock
Additional information
| Weight | 4.84 g |
|---|---|
| Bracelet Type | Gemstones |
| Clasp Type | Lobster |
| Gender | Women's |
| Material | Gold |
| Material Colour | White |
| Material Quality | 14K |
| Birthstone Month | September |
| Chain Length | 7 in |
| Chain Width | 4 mm |
| Plating | Rhodium |
| Stone Creation Method | Natural |
| Gemstone Primary | Blue Sapphire |
| Gemstone Secondary | Diamond |












Reviews
There are no reviews yet.