14K Polished and Textured Paperclip Link Bracelet
14K Polished and Textured Paperclip Link Bracelet
$1,713.00
*** Available Online Only ***
5 in stock
Additional information
| Weight | 3.25 g |
|---|---|
| Bracelet Type | Chain Styles |
| Chain Type | Paperclip |
| Clasp Type | Lobster (Fancy) |
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Material Colour | Yellow |
| Material Quality | 14K |
| Chain Length | 7.5 in |
| Chain Width | 3.75 mm |






















Reviews
There are no reviews yet.