14k 5mm Silky Herringbone Chain
14k 5mm Silky Herringbone Chain
$4,985.00
*** Available Online Only ***
14 in stock
Additional information
| Weight | 13.46 g |
|---|---|
| Chain Type | Herringbone |
| Clasp Type | Lobster |
| Feature | Silky, Solid |
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Material Colour | Yellow |
| Material Quality | 14K |
| Necklace Type | Chain Styles |
| Chain Length | 22 in |
| Chain Width | 5 mm |














Reviews
There are no reviews yet.