14K 20 inch 5mm Silky Herringbone with Lobster Clasp Chain
14K 20 inch 5mm Silky Herringbone with Lobster Clasp Chain
$4,644.00
*** Available Online Only ***
15 in stock
Additional information
| Weight | 12.54 g |
|---|---|
| Chain Type | Herringbone |
| Clasp Type | Lobster |
| Feature | Silky, Solid |
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Material Colour | Yellow |
| Material Quality | 14K |
| Necklace Type | Chain Styles |
| Chain Length | 20 in |
| Chain Width | 5 mm |














Reviews
There are no reviews yet.