10k White Gold Diamond and Citrine Bracelet
10k White Gold Diamond and Citrine Bracelet
$1,367.00
*** Available Online Only ***
1 in stock
Additional information
| Weight | 3.31 g |
|---|---|
| Bracelet Type | Gemstones |
| Clasp Type | Lobster |
| Gender | Women's |
| Material | Gold |
| Material Colour | White |
| Material Quality | 10K |
| Chain Length | 7 in |
| Chain Width | 3.5 mm |
| Gemstone Primary | Citrine |
| Gemstone Secondary | Diamond |
| Birthstone Month | November |










Reviews
There are no reviews yet.