10K Two-tone Polished and Satin Leverback Earrings
10K Two-tone Polished and Satin Leverback Earrings
$859.00
*** Available Online Only ***
1 in stock
Additional information
| Weight | 2.16 g |
|---|---|
| Earring Closure | Leverback |
| Earring Type | Drop & Dangle |
| Feature | Solid |
| Gender | Women's |
| Material | Gold |
| Material Colour | Two-Tone |
| Material Quality | 10K |
| Length of Item | 30 mm |
| Plating | Rhodium |
| Width of Item | 15 mm |














Reviews
There are no reviews yet.