10K Polished Puff Heart Paper Clip Link Bracelet
10K Polished Puff Heart Paper Clip Link Bracelet
$1,106.00
*** Available Online Only ***
2 in stock
Additional information
| Weight | 2.14 g |
|---|---|
| Bracelet Type | Themed |
| Chain Type | Link, Other, Open Link |
| Clasp Type | Lobster (Fancy) |
| Feature | Hollow |
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Material Colour | Yellow |
| Material Quality | 10K |
| Chain Length | 7.25 in |
| Chain Width | 3.25 mm |
| Charm/Element Length | 12.3 mm |
| Charm/Element Width | 11 mm |














Reviews
There are no reviews yet.