10k Polished 5mm Ball Post Earrings
10k Polished 5mm Ball Post Earrings
$154.00
*** Available Online Only ***
136 in stock
Additional information
| Weight | 0.20 g |
|---|---|
| Earring Closure | Post & Push Back |
| Earring Type | Ball |
| Feature | Hollow |
| Gender | Women's |
| Material | Gold |
| Material Colour | Yellow |
| Material Quality | 10K |
| Length of Item | 5 mm |
| Width of Item | 5 mm |












Reviews
There are no reviews yet.