14k 3mm Silky Herringbone Chain
14k 3mm Silky Herringbone Chain
$3,189.00
*** Available Online Only ***
20 in stock
Additional information
| Weight | 6.71 g |
|---|---|
| Chain Type | Herringbone |
| Clasp Type | Lobster |
| Material | Gold |
| Material Colour | Yellow |
| Material Quality | 14K |
| Necklace Type | Chain Styles |
| Chain Length | 20 in |
| Chain Width | 3 mm |














Reviews
There are no reviews yet.