10k WG 6.25mm Flat Beveled Curb Chain
10k WG 6.25mm Flat Beveled Curb Chain
$8,176.00
*** Available Online Only ***
2 in stock
Additional information
| Weight | 32.65 g |
|---|---|
| Chain Type | Curb |
| Clasp Type | Lobster |
| Feature | Solid |
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Material Colour | White |
| Material Quality | 10K |
| Necklace Type | Chain Styles |
| Chain Length | 24 in |
| Chain Width | 6.25 mm |












Reviews
There are no reviews yet.