10K Yellow Gold Slip-On Bangle
10K Yellow Gold Slip-On Bangle
$1,126.00
*** Available Online Only ***
1 in stock
Additional information
| Weight | 1.92 g |
|---|---|
| Bracelet Type | Bangle |
| Feature | Hollow |
| Material | Gold |
| Material Colour | Yellow |
| Material Quality | 10K |
| Length of Item | 8.25 in |
| Width of Item | 3 mm |












Reviews
There are no reviews yet.