10k Polished Fancy Link Bracelet
10k Polished Fancy Link Bracelet
$882.00
*** Available Online Only ***
6 in stock
Additional information
| Weight | 1.74 g |
|---|---|
| Bracelet Type | Fancy |
| Chain Type | Link, Other |
| Clasp Type | Lobster (Fancy) |
| Feature | Semi-Solid |
| Gender | Women's |
| Material | Gold |
| Material Colour | Yellow |
| Material Quality | 10K |
| Length of Item | 7.25 in |
| Width of Item | 5 mm |














Reviews
There are no reviews yet.