10k 3mm Diamond-cut Rope Chain
10k 3mm Diamond-cut Rope Chain
$1,328.00
*** Available Online Only ***
5 in stock
Additional information
| Weight | 4.75 g |
|---|---|
| Bracelet Type | Chain Styles |
| Chain Type | Rope |
| Clasp Type | Lobster |
| Feature | Solid |
| Material | Gold |
| Material Colour | Yellow |
| Material Quality | 10K |
| Texture | Diamond-cut |
| Length of Item | 7 in |
| Width of Item | 3 mm |














Reviews
There are no reviews yet.